o pracowni

Pracownia florystyczna Niebieska Konewka to miejsce które powstało z miłości i pasji do natury, piękna, elegancji i kwiatów. Wykonujemy bukiety okolicznościowe, zajmujemy się oprawą kwiatową uroczystości oraz aranżacją wnętrz poprzez wykonywanie kompozycji kwiatowych do domów, firm, sklepów, hoteli oraz restauracji.
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią piękno i oryginalność. Dokładamy wszelkich starań by nasze prace wprowadzały do wnętrz niepowtarzalny charakter.
Każde powierzone nam zadanie – bukiet, oprawa dekoratorska przyjęcia, aranżacja sesji fotograficznej, dobór kwiatów do domu czy firmy – cechuje estetyka, dbałość wykonania oraz innowacyjność połączenia barw, struktur oraz form.

Oferujemy wyjątkowe kompozycje kwiatowe stworzone według Państwa indywidualnych oczekiwań. Florystykę łączymy z rękodziełem. Kwiaty są środkiem wyrazu, a w tworzonych kompozycjach zyskują nowego znaczenia i zamieniają się w małe dzieła sztuki.

 

o mnie

florystyka Piła i okolice

Zaczęło się od miłości do przyrody i sztuki, a kiedy na mojej drodze pojawiły się kwiaty i florystyka stały się wielką pasją. By pasja mogła stać się sposobem na życie potrzebowałam wiedzy i doświadczenia. Systematycznie uczestniczyłam w szkoleniach, kursach i warsztatach, praktykowałam w kwiaciarni oraz realizowałam indywidualne zamówienia florystyczne.
W 2014 roku zdobyłam certyfikat florysty zdając zawodowy egzamin państwowy.
Nieustannie szukam inspiracji dla powierzonych mi zleceń, by połączyć potrzebę estetyki z profesjonalnym wykonaniem i zawodowym spełnieniem.

Pozdrawiam serdecznie
Anna